MÖBLER / Bord / Lampbord 4903682
nr 490 3682
Lampbord
1890-tal, höjd: 76 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 oktober 2007
kl 17:38:04
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr
450 kr